banner

School & Kankor Application

The latest technology in the country

School

In order to institutionalize the educational technology, the Kankor tool program is focused on education. For a better understanding of this matter, we moved the core of the program to the school section. School is the basis and core of the program. The positive step considered in the school section, all topics are taught based on the students' book and based on curriculum by experienced teachers and masters in the form of educational videos. Abzar Kankor provides students with ease and access to educational videos. In order to strengthen and fully master the subjects of the students, Abzar Kankor has launched effective exams at the end of each chapter and at the end of each book.

More information
School

Flashcard

یکی از مهمترین مولفه های ابزار کانکور تطبیق سیستم علمی لایتنر میباشد. این یک سیستم شناخته شده جهت خواندن حجم زیاد محتوا در محدوده زمانی کمتر و مرور منظم فلش کارت ها است. ابینگ هاوس؛ مخترع این سیستم، آن را برای تثبیت کردن آن در حافظه بلند مدت پیشنهاد می کند. این سیستم از پنج خانه با ظرفیت خاص ساخته شده است. بر اساس منحنی فراموشی هر خانه دو برابر خانه قبلی است. به صورت که خانه شماره یک، 1 واحد، خانه شماره دو، 2 واحد، خانه شماره سه، 4 واحد، خانه شماره چهار، 8 واحد و خانه شماره پنج، 16 واحد است. با مد نظر گرفتن این شیوه علمی، تیم ابزار کانکور به پاس زحمات شان به تهیه نمودن فلش کارت ها از فورم های 1394 به بعد دست یافته هست. این تیم جهت آسان نمودن فهم مطالب به شاگردان اول به هر سوال (فلش کارت) یک یا چندین تصویر انتخاب نموده است که تحقیقات زیادی نشان میدهد که تصاویر برای بخاطر سپردن و بازیافتن معلومات به ما کمک میکند. فراگیری با تصویر، مطلب را آسانتر و واضح تر می کند تا به راحتی به موضوعات مربوطه تمرکز کنیم. در واقع، کلمات انتزاعی است و نگهداری شان به مغز دشوار هست، ازین رو تصاویر مادی است و به زودی بخاطر سپرده میشود. دوم یک واقعیت جالب، که این جهت تقویت معلومات به شاگردان بکار مییرود. سوم یک توصیف جالب، که این جهت به خاطر سپردن سوالات با کلمات روزمره و شیوه های جذاب به کار میرود و چهارم تعیین صفحه سوال در کتاب مربوطه کار نموده هست. کانکور ویجت با استفاده از این روش مناسب و مؤثر شاگردان عزیز را با دانش زیاد و گام مطمئن بسوی کانکور به پا می خیزاند.

More information
Flashcard

Library

کتابخانه باغ و بستان دانشمندان ، هنرمندان و روشنفکران است. گل زیبا و خوشبوی این باغ کتاب است. بستان ابزار کانکور استثناء ازین اصل نیست و با گل های زیبا و خوشبوی برای آینده سازان کشور عزیز مان افغانستان تزئین شده است. کتابخانه جزء اصلی دیگر این اپلیکیشن هست و برای ارتقأ و ظرفیت سطح دانایی و آگاهی دانش آموزان درنظر گرفته شده و درین قسمت مضامین مکتب، منابع مفید مطالعاتی از قبیل : پست های انگیزشی، هدف و مدیریت زمان ... و هم چنان فورم های کانکوری از ولایات مختلف از سال های 1394 الی سال جاری کاملاً در دسترس دانش آموزان فراهم شده است. و موارد دیگر که برای دانش آموزان خیلی مفید واقع شده معرفی رشته های قابل پذیرش در دانشگاه های کشور می باشد و معرفی رشته ها جزء از گل های این بستان است، بطور خلاصه در مورد مقدمه، تعریف، دیپارتمنت ها ، وظایف، توانایی و مهارت ها و آینده شغلی هر رشته بحث شده است و یک معرفی قابل اهمیت و با ارزش برای دانش آموزان فراهم شده. ابزار کانکور بستان برای گل های این خطه و سرزمین است.

More information
Library

Test

جهت قیاس میزان یادگیری و سنجش تغییرات در پیشبرد یادگیری شاگردان امتحان های متعدد در ابزار کانکور گنجانیده شده است. به وسیله امتحان دانش آموزان از نقاط ضعف و قوت خود آگاهی حاصل میکند و امتحان مقیاس از میزان تغییرات ایجاد شده در فعالیت های آموزشی است. و بناءً برای انجام این عمل ابزار کانکور دو امتحان را پیاده سازی کرده هست. اول امتحان مضمون؛ امتحان جداگانه از تمام مضامین مکتب میباشد. درین امتحان شاگردان به تعداد مورد علاقه شان از برنامه سوال درخواست کرده و ابزار کانکور سوالات را تهیه و امتحان اخذ میکند. در پایان امتحان نتیجه بصورت گراف اعلان میگردد. دوم امتحان آزمایشی؛ امتحان آزمایشی یک پروسه منظم و مرتب جهت بررسی تغییرات ایجاد شده در نحوه یادگیری و عملکرد شاگردان بسوی کانکور واقعی و همچنین بررسی دقیق دانش شاگردان برای بدست آوردن رشته مورد علاقه شان هست. لذا برای گرفتن نمره عالی دانش آموزان تلاش زیادی به خرج میدهد. نمره عالی راهی هر دانش آموز را برای یک دانشگاه معتبر و بعد یک شغل مناسب و بعد از آن آینده ای روشن و عالی هموار می سازد. امتحان آزمایشی نشانه خوبی برای یافتن این امر است.

More information
Test
Why Abzar Kankor
  • Adaptation of modern methods in education

  • The fastest way to achieve the desired result

  • Teaching and preparing educational materials with professional teachers

  • Evaluating your level of knowledge before entrance exam and school exam

  • Quick access to study materials completely offline

  • Effective use of the latest technology in education

  • Learning information permanently in your long-term memory

  • A source of comprehensive learning and all-round growth towards advancement and progress

why abzarkankor